Viimasel ajal on autotööstuse disainis populaarseks saanud üha suuremad ja omapärasemad valuveljed. Paraku on seoses sellega meie tihedas ja kitsas liikluses vältimatud ka väiksemad või suuremad veljekahjustused. Nüüd on sellele lahendus! Sõltumata sinu auto veljetüübist või värvist leidub Rimblades veljekaitseribade valikust just Sinu sõiduvahendit isikupärastavad veljekaitsed.

Rimblades veljekaitsed kujutavad endast kulumiskindlast sulamist kaitseribasid, mis kaitsevad velgesid kergemate põrutuste ning suuremate hõõrdumiste eest, mis on tavapärased tekkima sõites kruusateel või riivates tänavate äärekive. Lisaks uute kahjustuste ärahoidmisele võimaldab Rimblades veljekaitsete paigaldamine varjata ka juba olemasolevaid kergemaid kulumisjälgi.

Rimblades on patenteeritud kaubamärk ning veljekaitseid on võimalik paigaldada vaid tehase poolt litsentseeritud töökodades. Tänu oma unikaalsele patenteeritud disainile ning spetsiaalselt väljakoolitatud paigaldajatele on veljekaitsete paigaldus lihtne ja kiire ning tagab kvaliteetse tulemuse. Rimblades veljekaitseid iseloomustab parim Inglismaa kvaliteet ning nii tootmises kui ka paigalduses tehakse koostööd vaid parimate partneritega – nendega, kes pühendunud sellele, et sinu auto veljed saaksid parima kaitse ning samas ka kaunistatud just sinu autole kõige paremini sobivate Rimblades kaitseribadega.