veljekaitse-rimblades

Broneeri Rimblades veljakaitsete paigaldus meie avalehel, valides sulle sobiv esindus kaardilt või meie partnerite nimekirjast.

Vali esindus kaardil

Vali esindus nimekirjast

Miks Rimblades paigaldada?

Sest velgede parandamine on kallis.

Enamikul uutest autodest on all valuveljed, millele on kahjustused kerged tulema, aga nende kahjustuste parandamine keeruline ning kallis – parandustööde maksumus võib ulatuda kuni 350 euroni. Samas ei pruugi velgede välimus ka peale parandustöid olla uutega samaväärne.

Sest need näevad head välja.

Rimblades veljekaitseid on rohkem kui 10-s erinevas värvitoonis, millest kõige populaarsemad on must, punane ja hall. Seega on lisaks praktilistele omadusele sul võimalus sobitada veljekaitsete värv oma auto värviga ning muuta sellega oma auto stiilsemaks.

Korralik kinnitus

Rimblades veljekaitseribade kvaliteetse kinnituse tagavad tõhus kinnitusriba ning paigaldaja põhjalikkus. Rimblades veljekaitseribad kinnitatakse velgedele 3M-i VHM kahepoolse teibiga, mis on kaitseribade disaini arvestades sobivaim ning ühtlasi ka suurima nakkuvusega. Sama teipi kasutati ka Dubais asuva Bruj Khalifa 30-aastase kestvusgarantiiga pakettakende paigaldamisel. Teip nakkub metallpindadega eriti tugevalt ning nakkuvus tugevneb surve avaldamisel ja aja jooksul veelgi. Ka oleme Rimblades kaitseribade paigaldamiseks valinud vaid kõige kogenumad ja põhjalikumat tööd tegevad partnerid, et meie klientidele tagada parim kvaliteet.

KVALITEET ongi tegelikult kõige õigem sõna, mida Rimblades veljekaitseid iseloomustab –Rimblades tooted on patenteeritud nii disaini, kaubamärgi kui ka paigalduse meetodi poolest ning neid on võimalik paigaldada vaid litsentseeritud edasimüüjate juures.